KOMUNIKATY

W dniach 15.05.2024 - 17.05.2024 r. sekretariat towarzystwa będzie nieczynny.
Na wszelkie wiadomości odpowiemy najpóźniej 20.05.2024 roku.
 Za utrudnienia przepraszamy!

NASZE bieżące aktywności

Zapraszamy do śledzenia naszej działalności i naszych propozycji.

O NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Dialogiczne Towarzystwo Naukowe - Społeczeństwo i Polityka realizuje pięć celów regulaminowych:
  • prowadzenie badań naukowych w zakresie relacji między filozofią dialogu a innymi specjalnościami filozofii,
  • prowadzenie badań naukowych w zakresie relacji między filozofią dialogu a naukami humanistycznymi,
  • prowadzenie badań naukowych w zakresie relacji między filozofią dialogu a naukami społecznymi,
  • prowadzenie badań naukowych w zakresie relacji między filozofią dialogu a naukami teologicznymi,
  • prowadzenie działalności o charakterze niezarobkowym w zakresie promowania nauki (zwłaszcza w zakresie nauk: humanistycznych, społecznych i teologicznych) i sztuki.

Sposób działalności

Stowarzyszenie realizuje swoje cele poprzez:

• prowadzenie badań naukowych przez członków Stowarzyszenia,
  • organizacje szkoleń, kursów, konferencji naukowych,
  • publikacje wyników badań naukowych członków Stowarzyszenia w czasopismach naukowych i monografiach naukowych.

darowizny

Numer konta bankowego:
 45 1140 2004 0000 3802 8480 8427
z dopiskiem na cele regulaminowe stowarzyszenia

Stowarzyszenie informuje, iż przekazywanie darowizny na stowarzyszenia zwykłe jest obecnie zgodne z ustawą o stowarzyszeniach z dnia 7 kwietnia 1989 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 2261.) W związku tym, iż środki stowarzyszenia są wykorzystywane w sferze pożytku publicznego, darczyńca może skorzystać z odliczenia podatkowego (do 6% od rocznego dochodu darczyńcy – osoby fizyczne, do 10% w przypadku osoby prawnej).

GODZINY PRACY

Sekretariat jest dla Państwa dostępny w następujących dniach:
  • poniedziałek od 9:30 do 12:00
  • wtorek - dzień wewnętrzny pracy redakcji czasopisma Dialogus
  • środa od 9:30 do 12:00
  • czwartek od 9:30 do 12:00
  • piątek - dzień wewnętrzny pracy towarzystwa
telefon sekretariatu: 690 664 141
e-mail: sekretariat@dialogicznetowarzystwonaukowe.pl